Ostatní Praha
V nabídce 6 675 nemovitostí od 324 realitních kanceláří
Vybrat jiný okres
Typ nemovitosti

Typ operace

Vyber lokalitu
Stáří inzerátu
Vybrat dle mapy
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti

Ostatní Praha

Počet nalezených realit: 138
Řadit od:
Pronájem garáže - Praha - Smíchov, Holečkova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem 2 parkovacích stání v podzemních garážích v lokalitě Praha 5-Smíchov, ulice Holečkova. Jedná se o celkem 2 garážová stání, umístěná ve -2. NP polyfunkčního domu z roku 2001, možnost pronájmu pouze i 1 garážového stání. Garážová stání č. 11 a 19 jsou pod uzavřením, s přímým vjezdem i výjezdem z ulice Kmochova a ihned k užívání. V místě je MHD - aut

2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garáže - Praha 6

Pronájem, garáž, Praha 6, ul. Radimova

1.990,- Kč/měsíc
PSN
Prodej garáže - Praha - Dejvice, Generála Píky

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž o velikosti 15,4 m2 v ul. Generála Píky nedaleko Vítězného náměstí, Praha 6 - Dejvice. Garáž je v osobním vlastnictví a je postavena na státním pozemku. Vrata jsou nová, garáž je po částečné rekonstrukci. Zpevněná příjezdová cesta. Elektřina není zavedena.

380.000,- 
Pronájem garáže - Praha - Jinonice, U kříže

Dovolujeme si Vám pronajmout garážové stání v novostavbě bytového domu v lokalitě Praha 5 - Jinonice, Rezidence U Kříže. Garážové stání se nachází v 1.podzemním podlaží, vjezdová vrata jsou na dálkové ovládání. Cena je včetně služeb. Možnost pronájmu i druhého parkovacího místa o stejné výměře, parkovací stání jsou za sebou. Přední parkovací místo je na pojízdné překladací liště. Při pronájmou dvo

1.500,- Kč/měsíc
Prodej garážového stání - Praha - Kunratice, Pod Haltýřem

Prodej garážového stání v objektu č.p. 1497, ulice: Pod Haltýřem, Praha 4 - Kunratice. Garážové stání je možné použít i pro větší vozy, celý prostor je monitorován kamerovým systémem.

450.000,- 
Pronájem garáže - Praha - Dejvice, Paťanka

Pronájem suché a čisté garáže po kompletní rekonstrukci (střecha, veškeré nátěry, nová vrata s bezpečnostními zámky). Garáž se nachází v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice.

2.390,- Kč/měsíc
Pronájem garáže - Praha, Tobrucká

Nabízíme k pronájmu garáže 4 min. chůze od stanice metra Bořislavka na \"trase A\". Garážové stání je umístěné v přízemí panelového domu a je ze všech stran uzavřené. Lze ho užívat jako klasickou garáž, tzn. včetně umístění polic, skladování pneumatik apod.

2.000,- Kč/měsíc
Pronájem - Praha, Ostrovského

Pronájem atypického bytu 110 m2, u metra Anděl, Praha 5

50.000,- 
QARA s.r.o.
Prodej garáže - Praha 4 - Praha - Záběhlice, Zvolenská

Dovoluji si vám nabídnout prodej zděné řadové garáže o podlahové ploše 16 m2 na vlastním pozemku, s podílem na společném dvoře a příjezdové cestě. Garáž je umístěna v ulici Zvolenská na sídlišti Spořilov, v uzavřeném dvoře s uzamykatelnými vraty. V garáži je zavedena elektřina 230V s vlastním poměrovým měřidlem. Garáž má podlahovou plochu 2,8 m x 5,8 m a světlost vjezdových vrat je 2,08 m (š) x 2,

500.000,- 
Pronájem garáže - Praha - Bubeneč, Jednořadá

Pronájem oploceného a uzavřeného garážového stání k dlouhodobému pronájmu v suterénu panelového domu. V bezprostřední blízkosti zastávky tramvaje a vlakového nádraží Podbaba.

2.500,- Kč/měsíc
SOCCER REALITY
Prodej garáže - Praha - Břevnov, Na Petynce

Prodej garáže 19 m2, ulice Na Petynce, Praha 6 - Břevnov. Jedná se o řadovou garáž, která se nachází na městském pozemku, kde roční nájem činí 2.800,- Kč. Do garáže není zavedená elektřina, garážová vrata jsou dvoukřídlá, plechová na zadní stěně se zabezpečeným zámkem proti vloupání. Větrání je zajištěno malými větracími otvory ve vratech a na zadní stěně u stropu.

Cena k jednání
Pronájem garáže - Praha - Dejvice, Heinemannova

Exklusivně nabízíme pronájem garážové stání číslo 162 12m2 v 1. podzemním podlaží rezidenční novostavby - Heinemannova ulice, Praha 6 - Dejvice.

1.900,- Kč/měsíc
Pronájem garážového stání - Praha - Praha 10

Zajistíme pro vás pronájem parkovacího stání ve velkokapacitní podzemní garáži novostavby v ul. Strančická, Praha 10 Strašnice. Parkovací stání je přístupné běžným způsobem a je standardizované pro běžně velké osobní vozidlo. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80475.

1.500,- Kč/měsíc
iReality, s.r.o.
Pronájem garážového stání - Praha - Horní Měcholupy, Modenská

Nabízíme k pronájmu parkovací stání v podzemní garáži novostavby v ulici Modenská v Horních Měcholupech. U domu je autobusová zastávka Janovská - 6 minut na metro C - Háje. Provize pro RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

1.400,- Kč/měsíc
Pronájem garáže - Praha - Karlín, Křižíkova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garážového stání v centru Karlína, ulice Křižíkova. Toto parkovací stání se nachází v suterénu domu se 24/7 ostrahou. Vjezd do garáží je zabezpečen ocelovou roletou na dálkové ovládání a závorou u vjezdu a je střežen kamerovým systémem. Jedná se o veice výhodné parkování pro jedno vozidlo v těsné blízkosti stanice metra Křižíkova. Volné ihned. Pro více infor

2.800,- Kč/měsíc
RE/MAX Nova
Pronájem garáže - Praha, Milevská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu 25 parkovacích venkovních stání a 14 garážových stání v centru obchodní čtvrti Pankráce, 200 metrů od stanice metra C \"Pankrác\" a nákupního centra Arkády Pankrác. Dálnice D1 je vzdálená 200m (5 minut k pražskému okruhu Jižní spojky), do centra Prahy jsou to 4 stanice metrem. Pro více informací kontaktujte makléře.

3.200,- Kč/měsíc
RE/MAX Nova
Pronájem garáže - Praha, Kongresová

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu 4 parkovací venkovní stání přímo u stanice metra C \\"Vyšehrad\\" (2 zastávky od centra Prahy) a sjezdu ze Severojižní magistrály před Nuselským mostem směrem do centra Prahy. V bezprostřední blízkosti Kongresové centrum Praha a hotel Corinthia. Autem 5 minut k pražskému okruhu Jižní spojky. Pro více informací kontaktujte makléře.

3.200,- Kč/měsíc
Pronájem garáže - Praha, Petržílkova

Nabízíme k pronájmu garážové stání v ul. Petržílkova / vjezd z ulice V Hůrkách/ v Praze 13 - Stodůlkách. Cena pronájmu od 1700 - 2100,- vč. poplatků podle typu stání / v nabídce 7 stání s možností výběru/. Kauce ve výši Kč 2000,-, provize RK jedno měsíční nájemné.

1.700,- Kč/měsíc
Prodej garáže - Praha, Petržílkova

Nabízíme k prodeji garážové stání v Praze 13 - Stodůlkách, ul. Petržílkova / vjezd z ulice V Hůrkách/ v 1.P.P. novostavby. V nabídce je celkem 7 garážových stání podle velikosti v cenách od 300 - 350tis. Vjezd přes dálkový ovladač, stání mají následně ještě další bezpečnostní vrata, také na dálkový ovladač. Měsíční poplatky cca 700,-.

300.000,- 
Pronájem garáže - Praha 9, Pod Harfou

Pronájem, garáž, 16 m2, Praha 9, ul. Pod Harfou

1.500,- Kč/měsíc
Zobrazení realit na mapě
Zobrazit velkou mapu
Ostatní dle Pražského obvodu
Ostatní Praha
TOPlist