Prodej zahrady, 564m<sup>2</sup>, Praha 6 - Ruzyně
V nabídce 6 592 nemovitostí od 311 realitních kanceláří
Vybrat jiný okres
Typ nemovitosti

Typ operace

Vyber lokalitu
Stáří inzerátu
Vybrat dle mapy
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost

Prodej zahrady, 564m2, Praha 6 - Ruzyně

Cena:
3.990.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
ID nemovitostiLiboc
Datum vložení:13. června 2018
Poslední úprava:15. srpna 2018, v 08:56
 
Adresa: Praha 6 - Praha - Ruzyně
Ruzyňská
Celková plocha: 564 m2
DSC01698.JPG

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji neobydlený přízemní dům s dispozicí 2+1 na vlastním slunném pozemku u Litovického potoka, v okouzlující lokalitě Prahy 6 - Liboc. Tento čtvercový pozemek o ploše 564 m2 vyniká mezi ostatními zahradami právě přízemním zděným domem s příjezdovou cestou na zaparkování dvou aut. V domku předchozí majitelka běžně bydlela. S ohledem na lokalitu městské zeleně se vzrostlými stromy nesmí být na přilehlých pozemcích vybudována zděná stavba, což z této konkrétní nemovitosti činí žádanou příležitost k rekonstrukci a celoročnímu obývání.

Dům nabízí na zastavěné ploše 67 m2 vstupní chodbu, průchozí obývací pokoj se vstupem do ložnice, samostatnou kuchyni a koupelnu původně s vanou a toaletou. V současnosti je dům zcela zbaven vybavení a poskytuje tak novému majiteli možnost jednoduché vizuální rekonstrukce i změny vnitřní dispozice. Elektřina je zavedena do domu, odpad sveden do jímky (městská kanalizace je u pozemku), vytápění lze na elektřinu či na tuhá paliva. Pozemek má vlastní studnu s přívodem vody do domu, bude nicméně nezbytná renovace.

Pozemek je v současnosti neobývaný (důvodem je rozchod majitelů) a okna a vstup do domu jsou zabedněny proti vniknutí. Makléřka Vás ale ráda pozve na prohlídku včetně vstupu do domu. Nemovitost doporučujeme zejména zájemcům o rekreační dům se vzrostlou zahradou k úpravě dle vlastních představ. Je otevřena možnost odkupu přilehlého, většího pozemku, který je pronajímán.

Praha 6 - Liboc je velmi žádaná lokalita mezi přírodním parkem Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán a oborou Hvězda. 100 m od vjezdu na pozemek je autobusová zastávka Ruzyňská s dojezdem na metro \\\"B\\\" Petřiny a Anděl (linky 168 a 108), 200 m na opačnou stranu se nachází zastávka Litovický potok s linkami 108, 168, 191 a 910 na letiště Václava Havla.

V okolí lokality jsou budovány rezidenční městské části, což zajišťuje pozemku trvalý růst hodnoty, zejména se zděným domem. Nabídka tak jistě zaujme z investičního hlediska.
Od domu je přes zahradu výhled na kostel Sv. Fabiána a lesy obory Hvězda letohrádek Hvězda je vzdálen 450 metrů vzdušnou čarou. V blízkosti se nachází rybník Ve Hvězdě a piknikové místo.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Metro, MHD, Silnice
PříjezdZpevněný
KanalizaceŽumpa, septik

Zakázku vyřizuje

Ceván Sněžana
Zobrazit kontakt prodejce

Nemovitost nabízí

Lekvi & Partners s.r.o.

Lekvi & Partners s.r.o.

Pitterova 2855/13
Praha
13000

telefon:+420 727 990 105
email:
 
www:http://www.lekvi.cz/
Poloha nemovitosti na mapě
Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
TOPlist