Prodej Rodinného domu, 24m<sup>2</sup>, Praha 16 - Velká Chuchle
V nabídce 6 531 nemovitostí od 326 realitních kanceláří
Vybrat jiný okres
Typ nemovitosti

Typ operace

Vyber lokalitu
Stáří inzerátu
Vybrat dle mapy
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Stav nemovitosti
Další vybavení

Prodej Rodinného domu, 24m2, Praha 16 - Velká Chuchle

Cena:
750.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
ID nemovitosti599-RZ-6
Datum vložení:7. června 2018
Poslední úprava:24. června 2018, v 09:14
 
Adresa: Praha - Velká Chuchle
Nad závodištěm 552
Vlastnictvi: V soukromém vlastnictví
Poloha v obci: Klidná část obce
Užitná plocha: 24 m2
Plocha sklepa: 5 m2
Místností: 1
foto 1

Popis nemovitosti

Zprostředkuji Vám k prodeji rekreační objekt, chatu 24m2, kterou lze celoročně užívat, v lukrativní části Prahy Velká Chuchle, v zahrádkářské osadě Třešňovka se samostatným sklepem 5m2, dílnou 3x25m2, pergolou na pozemku 603,6m2, který je pronajatý na smlouvu o přenechání pozemku do užívání za roční částku 2083,- Kč a propachtovaný na déle než 36 let.
Jedná se o smlouvu o pachtu zemědělského pozemku pro zřízení zahrádkové osady, v platném znění mezi částí Praha - Velká Chuchle a Základní organizací Českého zahrádkářského svazu Velká Chuchle, pobočný spolek zahrádkářského svaz, z.s. (možno k nahlédnutí). Pro využívání pozemku je nutné stát se členem (500,- Kč + 100,- Kč vstupní poplatek a známka, bude zaplacen RK a celoroční poplatek 2083,- Kč je zaplacen do Října, přímo od současného majitele)
Zahrádkářská osada je napojena na vodovodní řád, který se v zimě uzavírá, ale osada se dále může využívat. Velice dobré sousedské vztahy a lokalita umožňují relaxi a požitek z místa.
Osada je složena z devíti různě velkých částí.
Chata a pozemek je orientovaný severojižně a při dobrém počasí sem svítí sluníčko skoro celý den.
Popis částí prodeje a pronájmu
1. Udržovaná chata, postavena okolo roku 2000, z části izolovaná polystyrénem o tloušťce 5cm (složena betonové patky + hranoly, pražce, fošny, ipa, dřevěná prkna, lino) s verandou. Obě dvě části jsou uzamykatelné. Střecha je z kvalitní šindele. Napájení zajišťují částečně solární panely o síle 12V, pro slabší TV a osvětlení, a větší odběr agregát o síle cca 920 watt. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva. Chatu tvoří veranda, obytné přízemí a podkrovní prostor je na spaní pro cca 3 až 4 dospělých lidí. Pod chatou je částečný prostor na uložení věcí.
Před chatou se nachází mini zahrádka a níže je další možnost na posezení.
2. V horní části pozemku se nachází pergola, má prkennou střechu s izolačním polystyrenem a betonovou podlahu. Blízko se nachází gril s udírnou, venkovní sprcha napojena na vodovodní řád s nádrží o obsahu 200 litrů s možností příhřevu na tuhá paliva a nakonec prostor 4x4 na nafukovací bazének cca na 3000 litrů.
3. V dolní části se nachází samostatný betonový sklep s tvárnicemi vhodný pro uskladnění věcí, ale i poživatin, dále dřevěná dílna s betonovou podlahou a nakonec suché wc.
Pozemek je mírně svažitý a rovinatý. U chaty, pergoly je rovinný. Na pozemku se nachází keře a ovocné stromy, možnost příjezdu i parkování je přímo u vstupu na příjezdové cestě do zahrádkářské osady. Osada je oplocena.
Autobusová linka č. 172, 261 (Smíchov nebo Radotín) Vás přiveze cca 300 metrů pod zahrádkářskou osadu, kde najdete restauraci, potraviny od Pondělí do Něděle a poštu. Dále můžete využít vlakového spoje. Autem se dostanete z centra Prahy do osady do 30min. Můžete například přijet i na kole z Barrandova.
Rád Vám zodpovím otázky a zajistím prohlídku, Michal Vyhnálek realitní makléř.Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníVlak, MHD, Silnice
PříjezdNezpevněný
Zdroj vodyVeřejný vodovod
Způsob vytápěníLokální - tuhá paliva
Typ konstrukceJiná
Vybavení bytuČástečně vybaveno

Zakázku vyřizuje

Michal Vyhnálek
Zobrazit kontakt prodejce

Nemovitost nabízí

Finpos realitní kancelář

Finpos realitní kancelář

Hodějovského 541
Benešov
25601

telefon:777 423 111
email:
www:http://www.rkfinpos.cz/
Poloha nemovitosti na mapě
Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
TOPlist