Prodej Rodinného domu, 400m<sup>2</sup>, Praha 8 - Ďáblice
V nabídce 6 528 nemovitostí od 313 realitních kanceláří
Vybrat jiný okres
Typ nemovitosti

Typ operace

Vyber lokalitu
Stáří inzerátu
Vybrat dle mapy
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Stav nemovitosti
Další vybavení

Prodej Rodinného domu, 400m2, Praha 8 - Ďáblice

Cena:
9.900.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: včetně kompletního realitního a právního servisu allin1
ID nemovitosti0356
Datum vložení:31. prosince 2018
Poslední úprava:23. dubna 2019, v 12:28
 
Adresa: Praha - Ďáblice
Ďáblická 16
Zastavěná plocha: 437 m2
Užitná plocha: 400 m2
Nadzem. podlaží: 2
Bytů: 1
Z toho volných bytů: 1
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)
foto 1

Popis nemovitosti

Přestavba, demolice, výstavba dvou domů (či dvojdomu), rekonstrukce, úprava....to vše je možné zrealizovat na dvou navazujících pozemcích v Praze 8 Ďáblicích, na jednom z nich aktuálně leží stavba rodinného domu, jehož součástí je velká obchodní jednotka s výlohou do ulice a na něhož navazuje množství bývalých hospodářských stavení a přístaveb (bývalá prádelna, dílny, kumbály, dřevníky, sklady. Společnost ECON REAL s.r.o. Vám exkluzivně nabízí Nemovitosti vhodné k bydlení i podnikání (či oboje najednou) se skvělou dopravní dostupností jak do centra Prahy, tak na D8 a městský okruh, též dostupnost na metro Ládví několika autobusy přímo ze stanice Ďáblice. Stavby prošly postupnými rekonstrukčními pracemi (naposledy střecha 2009 - 2010). Dům i hlavní přístavby leží na pozemku o výměře 437 m2, na něj navazuje zahrada s umístěnou dřevěnou kůlnou a studnou, o výměře 557 m2 s možností nové výstavby za předpokladu odstranění zeminy (dle okolních staveb). Pozemky jsou přístupné ze dvou stran - ulice Ďáblická i ulice Legionářů. Původní stavba z konce 19. století (archivní trhová smlouva). V průběhu užívání byly realizovány změny vnitřní dispozice na obytnou kuchyň, dvě ložnice, předsíň, toaletu a koupelnu s vanou a sprchou, dostavba zateplené zimní zahrady, demolice původních kurníků a vyzdění přístaveb. Hlavní dům je vytápěn – obchod a předsíň vytápěny plynem, topení WAW, kuchyně a 2 ložnice akumulačky. Napojeno na vodovodní i kanalizační řád. Dle územního plánu oblast pro výstavbu RD - bydlení. Nový majitel může dům zachovat plně či z části, případně realizovat demolici s novou výstavbou. Měsíční náklady na elektriku, plyn, TV, voda cca 5 tis. Kč/měsíc. )
Hlavní stavba není zateplená, podkroví úložní – ale možná nástavba. Pod přístavbami se nachází menší sklep s obloukovými klenbami. Hlavní stavba a vedlejší garáž obloženy umělým obkladem s imitací prkna.
Provozovna kdysi vyúžívána jako obchod, z druhé strany vstupních vrat byla plánovaná garáž. Součástí obytné kuchyně kuchyňská linka s plynovou deskou, digestoř. Na podlaze plovoucí podlaha, korek, krytina. PENB G. Velmi zajímavá investice s variabilitou využití. Doporučujeme prohlídku. Hypoteční financování samozřejmostí.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Způsob vytápěníLokální - plynové, Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Typ konstrukceJiná
Vybavení bytuČástečně vybaveno

Zakázku vyřizuje

Ing. Dana Hunčovská
Zobrazit kontakt prodejce

Nemovitost nabízí

ECON REAL s.r.o.

ECON REAL s.r.o.

Lužná 591/4
Praha
16000

telefon:607 990 651
email:
 
www:http://www.econreal.cz
Poloha nemovitosti na mapě
Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
TOPlist